Baldai4u įmonė, kuri dirba mums

Baldai4U įmonė, kuri dirba mums

Baldų gamybos įmonė, kuri ne vienerius metus specializuojasi įvairių baldų gamybos srityje, pradedant nuo nestandartinių ir baigiant klasikiniais. Radę šią įmonę norėtume paanalizuoti jos veiklą, išsiaiškinti kaip jai sekasi ir įsitikinti, kad ja pasitikėti verta.

nestandartinių baldų gamyba kaune

Taigi, pradedant dėlioti informacija dėl pasitikėjimo įtvirtinimo verta pasidomėti įmonės Baldai4U kreditingumu, o tai padėti mums gali creditinfo kompanija, kuri stebi ir pateikia kiekvienos įmonės finansinę būklę. Tad išsiuntę užklausimą mes gavome atsakymą apie UAB Baldai4U finansinę būklę, kuri yra nepriekaištinga, kaip pasakytų kitų įmonių vadovai, kurie norėtų bendradarbiauti su šia įmone. Įsiskolinimų nei sodrai, nei savo darbuotojams įmonė neturi, ką reiškia, kad įmonėje yra darbų stabilumas, kuris užtikrina stabilias pajamas. Ar galima pasitikėti tokia įmone? Mes manome, kad taip, nes kredito ėmimo ir grąžinimo istorija yra teigiama, jei pasitiki jai bankai, kodėl nepasitikėti ir mus?

nestandartinių baldų gamyba kaune

UAB Baldai4U užtikrina net 21 darbo vietą. Galima tvirtinti, kad ši įmonė yra didelė. Jai priklauso 4 automobiliai, greičiausiai, kad toks autoūkis šią įmonę tenkina, nepiktnaudžiauja “tuščiomis” investicijomis į pastovius nuostolius nešančią techniką. Tai reiškia, kad įmonės vadovas moka elgtis su pinigais, tinkamai juos skirsto. Smagu dirbti įmonėje, kurios vadovas moka strateguoti ir tinkamai investuoti.

Metinė šios įmonės apyvarta yra apie pusę milijono, valiutą imant eurais. Tokio dydžio įmonei gal ir nėra didelė apyvarta, bet įskaitant faktą, kad ši įmonė uždirba tik iš baldų gamybos, šie skaičiai turėtų tenkinti visus. Suprantama, vadovo strategija ir įmonės ateitis taip pat yra planuojama, tad palinkėsime šiai įmonei apyvartos virš milijono ir dar geresnių sprendimų baldų rinkoje, nebijant nei konkurencijos, nei iššūkių.

baldų gamyba kaune

Šios įmonės baldų gamybos asortimentas yra gan platus, jie siūlo nestandartinių baldų gamybą, virtuvės baldus, spintas rūbams – drabužines, baldus vaiko kambariui, baldus vonios kambarius ir kitoms erdvėms. Jei Jums prireikė baldų nestandartinei patalpos erdvei, ši įmonė gali pasiūlyti baldų projektavimo paslaugą.

Dirbdami visoje Lietuvoje ši kompanija pasiekė labai, todėl jos patirtimi, gebėjimas kurti abejoti neverta. Imkite savo idėjas baldams, pateikite jas UAB Baldai4U specialistams ir sulaukite pačio geriausio sprendimo.

Taip pat skaitykite:

UAB Baldai4U – kai Jūs svajonės tampa realybe!

straipsniu talpinimas